(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

Partnerzy i technologie

slide1

Nasi partnerzy

SAP (www.sap.com) jest światowym dostawcą oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw ze wszystkich branż i sektorów gospodarki. Od 1972 roku kontynuuje tradycje innowacji i wzrostu, swoimi rozwiązaniami wspiera zarządzanie i budowanie konkurencyjności klientów. Oprogramowanie SAP pozwala firmom, instytucjom oraz ich pracownikom efektywniej współpracować i lepiej wykorzystywać dane. Posiada 263 000 klientów, w 188 krajach, zatrudnia blisko 70 000 pracowników.

1

Collab (www.collab.pt), założony w 2003 roku, należy do grupy Novabase, jest portugalskim liderem rozwiązań dla call center, specjalizuje się w mobilnych rozwiązaniach, Video BOK oraz produktach klasy WFM do zarządzania pracą agentów i grafikowania.

4

Jacada (www.jacada.com), założona w 1990 roku, oferuje rozwiązania dedykowane obsłudze klienta, jak aplikacje mobilne (Jacada Visual IVR) i systemy integrujące pulpit agenta call center (Jacada Unified Agent Desktop). Główne rynki spółki do Ameryka Północna i Europa.

3

Sytel Limited (www.sytel.com), założona w 1994 roku, dostarcza najlepsze w swojej klasie komponenty i rozwiązania contact center w ponad 50 krajach. Sytel oferuje oprogramowanie contact center, predictive dialer, IVR, nagrywanie rozmów, IP PBX.

5

Benemen (www.benemen.com) to dostawca usług telekomunikacyjnych i technologii. Łączy silosy komunikacyjne (Unified Communications, centrale telefoniczne, telefonię komórkową oraz call center) i tworzy jeden centralnie kontrolowany system, oferujący zupełnie nowe możliwości dla takich obszarów, jak Business Process Management i Business Intelligence.

2
ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl
MENU
Menu