(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

SAP Customer Engagement Center

SAP Engagement Center pozwala przekształcić call center w prawdziwe centrum angażowania i zapewnia klientom najlepsze w branży i niezapomniane doświadczenia oraz najwyższą jakość obsługi. Obsługa jest spójna we wszystkich kanałach komunikacji, wykorzystuje czatboty oraz pomaga zharmonizować działania z zakresu front office z procesami back office.

Dzięki SAP SAP Customer Engagement Center zespoły obsługi klienta i serwisu są w stanie zapewnić spójne, kontekstowe i odpowiednie doświadczenia klientom, niezależnie od używanego przez nich urządzenia i kanału, jakim trafili do organizacji.

Obsługa spraw i zgłoszeń jest szybka, spójna i w każdym kanale (czat, wideoczat i telefon). Agenci lepiej komunikują się z klientami, a przekazując daną sprawę innemu agentowi przekazują również kontekst klienta z kanałami komunikacji i rozwiązują zgłoszenia przy pierwszym kontakcie.

Opinie po wdrożeniu

Wdrożenia zakończone sukcesem - 100%
Projekty zrealizowane w 90 dni - 80%
Wzrost First Contact Resolution - 63%

    Ujednolicony pulpit agenta

  • Zwiększenie wydajności pracy agentów dzięki obsłudze prowadzonej z poziomu jednolitego pulpitu. Agenci mają dostęp do wszystkich kanałów komunikacji, danych klientów i narzędzi zarządzania zgłoszeniami.
  • Komunikacja-as-a-service

  • Omnichannel – system oferuje wszystkie kanały komunikacji, dostępne z chmury. Integracja z czatbotem opartym na sztucznej inteligencji.
  • Agenci serwisowi stają się przedstawicielami handlowymi

  • Dzięki integracji z SAP Hybris Commerce pracownicy obsługujący zgłoszenia serwisowe mogą wspierać procesy zakupowe w sklepie internetowym i odpowiadać na zapytania klientów w chwili dokonywania zakupu.
  • Poprawa doświadczeń klienta w self-service

  • SAP Customer Engagement Center pomaga bezproblemowo przełączyć się z samoobsługi na obsługę wspartą kontaktem z agentem na każdym etapie procesu zakupowego.
ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl
MENU
Menu