(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

Firma

Comtrust to firma konsultingowa, która specjalizuje się w systemach Customer Experience. Jest dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych i softwarowych, partnerem wiodących dostawców systemów i sprzętu IT. Comtrust będąc Srebrnym Partnerem SAP sprzedaje licencje, wdraża systemy oraz rozwija autorskie oprogramowanie. Dodatkowo jest certyfikowanym partnerem serwisowym – SAP Parnter Center of Expertise i świadczy usługi SAP Standard i Enterprise Support.

Comtrust to my, zespół doświadczonych doradców, konsultantów i specjalistów. Koncentrujemy się na rozwiązaniach dedykowanych sprzedaży i obsłudze klienta, contact center i CRM oraz sztucznej inteligencji (AI, RPA) i BI.

Systemy SAP to nasza specjalizacja i pasja. Posiadamy blisko 20.letnie doświadczenie w SAP, co daje klientom gwarancję, że korzystają z najlepszych praktyk. Doświadczenie zdobyliśmy we wdrożeniach w Polsce i za granicą, w międzynarodowych koncernach, przedsiębiorstwach MŚP i sektorze publicznym.

Branże: utilities – finance – bankowość – whole sales – farmacja – FMCG – publiczny – ubezpieczenia – budowlanka – przemysł ciężki – telekomunikacja – shared services – beauty – dostawcy mediów – oil&gas.

W projektach kładziemy nacisk na budowę jednorodnej architektury IT. Obecnie, wyzwaniem dla firm jest efektywne połączenie systemów telekomunikacyjnych – PBX, contact center, telefonii komórkowej, oraz informatycznych – systemów biznesowych i baz danych. Zazwyczaj funkcjonują niezależnie, bez integracji, nie oferując odpowiedniej wartości biznesowej. Pomagamy firmom łączyć wszystkie obszary biznesu, układać procesy i tworzyć najlepsze doświadczenia dla ich klientów – Customer Experience. Sukces naszych klientów przekłada się na nasz sukces – wszystkie wdrożenia Comtrustu są referencyjne.

Nasi Partnerzy

          microsoft-80658_640    51      Logo_veracomp_podstawowe      2

Kontakt

  • 01-381 Warszawa; ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
  • (+ 48) 22 122 19 92
ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl