(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

Mobile Recording

Comtrust we współpracy z Benemen dostarcza usługi rejestracji rozmów, w tym również nagrywanie rozmów prowadzonych przez telefony komórkowe. Nagrywane mogą być wszystkie rozmowy niezależnie od tego z jakiego urządzenia zostały wykonane, czy na jaki numer telefonu. Nagrywanie rozmów komórkowych nie wymaga instalowania czy uruchamiania dodatkowych aplikacji na urządzeniach mobilnych. Nagrywanie rozmów odbywa się na podstawie odpowiednich ustawień  sieci na poziomie użytkownika i może być skonfigurowane tak, aby rejestrować tylko połączenie przychodzące lub wychodzące, bądź oba rodzaje połączeń. Oprócz zaprogramowanego mechanizmu nagrywania rozmów można wprowadzić niezależne nagrywanie, uruchamiane as hoc za pomocą kodów DTMF.

Opinie po wdrożeniu

Wdrożenia zakończone sukcesem - 100%
Projekty zrealizowane w 90 dni - 80%
Wzrost First Contact Resolution - 63%

Mobile Recording

Comtrust we współpracy z Benemen dostarcza usługi rejestracji rozmów, w tym również nagrywanie rozmów prowadzonych przez telefony komórkowe. Ponieważ ustawienia nagrywania połączeń są realizowane na poziome operatora telekomunikacyjnego, Comtrust umożliwia nagrywanie wszystkich rozmów – nie ma znaczenia z jakiego urządzenia pracownik prowadzi rozmowę (telefon stacjonarny, softphone, telefon komórkowy, smartphone).

Nagrywanie rozmów z telefonów komórkowych

  • wszystkie rozmowy mogą być nagrywane niezależnie od tego z jakiego urządzenia zostały wykonane, czy na jaki numer telefonu.
  • nagrywanie rozmów komórkowych nie wymaga instalowania czy uruchamiania dodatkowych aplikacji na urządzeniach mobilnych.
  • nagrywanie odbywa się na podstawie odpowiednich ustawień  sieci na poziomie użytkownika i może być skonfigurowane tak, aby rejestrować tylko połączenie przychodzące lub wychodzące, bądź oba rodzaje połączeń.
  • oprócz zaprogramowanego mechanizmu nagrywania rozmów można wprowadzić niezależne nagrywanie, uruchamiane as hoc za pomocą kodów DTMF.

Chmura dla każdego typu połączeń

Platforma z wszystkimi usługami dostępna jest w chmurze, dla wszystkich urządzeń, wszystkich użytkowników i wszystkich połączeń – stacjonarnych i komórkowych, niezależnie z jakich numerów telefonicznych pochodzą – krajowych czy zagranicznych.

Przechowywanie i odsłuchiwanie połączeń

Użytkownicy mogą odsłuchać nagrania w dowolnym momencie. Standardowo w ramach abonamentu przechowywanych jest 250 godzin rozmów miesięcznie. Po przekroczeniu tego pakietu dodatkowe opłaty są pobierane w kolejnym miesiącu. Rozmowy są archiwizowane i przechowywane przez rok, z możliwością przedłużenia.

Powiązane produkty

Chcesz poznać szczegółową ofertę? Zapraszamy do kontaktu!

ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl