(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

Robotic Process Automation

Automatyzacja procesów biznesowych (Robotic Process Automation RPA) polega na wykorzystaniu oprogramowania (wraz ze sztuczną inteligencją i samouczeniem się maszyn), które naśladuje zachowanie człowieka i wykonuje rutynowe, powtarzalne zadania.

RPA pozwala optymalnie zalokować zasoby, kierując siły ludzkie do wykonywania bardziej twórczych i koordynacyjnych funkcji, a powtarzalne i czasochłonne zadania zostawiając robotom.

Jak RPA wpływa na działalność operacyjną i generuje wartość biznesową:

Usprawnia procesy i obniża koszty, które pochłaniają najwięcej zasobów
Poprawia jakość obsługi, redukuje jej czas i skupia się na procesach, które generują przychody
Zwiększa zgodność i możliwości analityczne (dobrze udokumentowe ścieżki audytu)
Redukuje błędy ludzkie,
zwiększa szybkość
i wydajność

SAP Intelligent Robotic Process Automation (iRPA)

Rozwiązanie oferuje bardzo przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, który udostępnia menedżerom przydatne analizy oparte na danych w celu ciągłego udoskonalania istniejących procesów. Służą one do budowania inteligentnych botów, samouczenia maszyn (ML) i sztucznej inteligencji (AI), eliminują prace manualne i gwarantują stabilność botów.

  • Wdrożenie w chmurze
  • Możliwość wyzwalania botów on-prem
  • Integracja SAP z użyciem API, minimalizująca koszty utrzymania botów

Kluczowe Korzyści

Usystematyzuj czasochłonne ręczne czynności i rozwijaj boty, które bezbłędnie obsługują skalowalne zadania i pomagają skupić się na procesach o wysokim priorytecie.

Szybkość, wydajność i nowy poziom operacji – możesz aktywnie reagować na potrzeby klientów i zwiększać zasoby, aby lepiej realizować zadania o wyższym stopniu trudności.

Wykorzystuj inteligentne boty i kieruj się optymalnymi modelami procesów, aby maksymalizować wydajność. Przełam bariery organizacyjne, podejmuj mądrzejsze decyzje i ogranicz wydatki na usługi doradcze.

Chcesz poznać szczegółową ofertę? Zapraszamy do kontaktu!

ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl