(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

SAP Hybris Cloud for Customer

SAP Cloud for Customer jest systemem CRM trzeciej generacji, który realizuje strategię pełnego 1-1 zaangażowania klienta we wszystkich kanałach interakcji z nim (omni-channel). Łączy zaangażowanie klientów w każdym miejscu, gdzie następuje kontakt z firmą  – w punkcie sprzedaży, telecentrum, on-line czy na urządzeniach mobilnych.

Dlaczego rozwiązania CRM starszej generacji nie sprawdzają się? Aktualnie dopasowanie się organizacji do klienta jest ważniejsze niż kiedyś. Zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta wchodzą w bezpośrednie interakcje z klientami. Aby  wyróżniać się na tle konkurencji i dostarczać klientowi odpowiedniego doświadczenia w kontaktach w różnych działach, niezbędne jest dostosowanie się organizacji do tych wielopłaszczyznowych interakcji wraz z dogłębnym wglądem w klienta. Dlatego zespoły wyposażone w chmurowe rozwiązanie SAP są w stanie lepiej współpracować i generować większe zyski.

Opinie po wdrożeniu

Wdrożenia zakończone sukcesem - 100%
Projekty zrealizowane w 90 dni - 80%
Wzrost First Contact Resolution - 63%

SAP Cloud for Customer Feature Matrix składa się z modułów:

SAP Cloud for Sales
SAP Cloud for Service
SAP Cloud for Social Engagement

Główne zalety

  • Krótki czas wdrożenia i dopasowanie do aktualnych potrzeb firmy
  • Prostaintegracjazsystemami SAP (SAP ERP, SAPCRM, SAPContact Center) lubz rozwiązaniamiinnychdostawców (on-premise/cloud)
  • Mobilność-SAP Cloud for Customer jest dostarczany z pełnym zakresem funkcji mobilnych, w trybie pracy online i offline. Mobilność pozwala pracować szybko z dostępem do zawsze aktualnych danych klienta.
  • Współpraca i wymiana informacji-SAP Cloud for Customer to więcej niż CRM – umożliwia pełną i szybką wymianę wiedzy i informacji pomiędzy rozproszonymi zespołami i poszczególnymi pracownikami niezależnie gdzie się znajdują.
  • 360 wgląd w klienta – osiąga się nie tylko poprzez zaawansowane funkcje CRM, ale również współpracę zespołów

Przyjazny interfejs – intuicyjna obsługa, skrócenie czasu na prace administracyjne, pracownicy chętniej z niego korzystają, bo otrzymują narzędzie do pracy na urządzeniu jakie lubią (PC, Ipad, smartphone).

Produkty powiązane

Chcesz poznać szczegółową ofertę? Zapraszamy do kontaktu!

ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl
MENU
Menu