google-site-verification=y0tGH9EQ2De6ZfKoM09J1eDIdkrWndgdO3iEQtzgHeQ

By wiedzieć, jak zdobywać szczyty – te górskie i te związane z innowacjami. Comtrust partnerem SAP NOW

paź 5, 2022 | Informacje prasowe

Już niebawem, 11-12 października 2022 roku w Sopocie odbędzie się największe wydarzenie roku – SAP NOW, które łączy innowacyjne przedsiębiorstwa z ekspertami ds. transformacji cyfrowej. Zaprezentowane będą najciekawsze historie transformacji cyfrowych, drogi i wyzwania, jakie pokonali klienci i jakie osiągnęli rezultaty.

SAP NOW to kilka tematycznych ścieżek, prezentacje casów klientów i specjalni goście. Praktyka, najlepsze doświadczenia i inspiracje. Transformacja cyfrowa dzieje się na naszych oczach. Nie przegap prezentacji Comtrust – drugiego dnia w ścieżce nr 3.

 

SAP NOW Polska 2022 – agenda wydarzenia

11 października

Ścieżka 1 – Od wizji do wartości, czyli wyrusz w podróż i złap wiatr w żagle. Adresowana do tych, którzy są na początkowym etapie, chcieliby wystartować z procesem transformacji, wejść z firmą w nowe obszary czy wprowadzić nowe modele biznesowe.

Ścieżka 2 – Zmiana na horyzoncie, czyli ostatnia prosta do celu. Adresowana do tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania, czy są jakieś wzorcowe ścieżki transformacji, kiedy i jak się do tego zabrać, oraz co może ułatwić/przyspieszyć projekt.

Ścieżka 3 – I feel good: zadowolenie Klientów a realizacja celów biznesowych. Adresowana do pasjonatów CX, marketingu, sprzedaży oraz e-commerce, którzy chcą dowiedzieć się, jak zwiększyć zaangażowanie oraz lojalność klientów, a przez to podnosić wartość swojego biznesu.

 

12 października

Ścieżka 1 – Chcecie rozpocząć podróż? Znamy drogę do chmury – kontynuacja ścieżki nr 1 z pierwszego dnia.

Ścieżka 2 – Przedsiębiorcy na rozdrożu – którą drogę wybrać? Adresowane dla tych, którzy korzystają z rozwiązań SAP, ale mają apetyt na więcej.

Ścieżka 3 – Integracja, analiza danych, zarządzanie procesami biznesowymi i automatyzacja – obierz właściwy kurs. Nasza ścieżka, którą adresujemy do tych, którzy chcą osiągnąć jeszcze więcej, a jednocześnie ograniczyć koszty.

 

Zarejestruj się na wydarzenie SAP NOW Polska

Dołącz do nas 11-12 października w Sopocie lub podczas transmisji online. Dowiedz się, jak Twoja firma może wejść na ścieżkę innowacji i podziel się swoimi doświadczeniami z projektów transformacji cyfrowej.

https://events.sap.com/pl/2022-sap-now/pl/home?campaigncode=CRM-PL22-AAA-1441382&source=mailing-pl-comtrust

 

Dowiedz się, jak klienci korzystają z naszych produktów, usług i technologii SAP. Zapraszamy do kontaktu!

3 + 3 =

ul. Powstańców Śląskich 42/12, 01-381 Warszawa

Produkty

SAP Customer Experience

SAP Field Service Management

SAP Conversational AI

SAP Intelligent Robotic Process Automation

Sinch Contact Pro

Infrastruktura VoIP

1trust Service

Usługi

Wdrożenia

Zarządzanie projektami

Integracje i pomoc techniczna

O nas

O firmie

Partnerzy i technologie

Aktualności