google-site-verification=y0tGH9EQ2De6ZfKoM09J1eDIdkrWndgdO3iEQtzgHeQ

Węgierski kontrakt Comtrustu na wdrożenie SAP

sty 9, 2015 | Informacje prasowe

Spółka Comtrust, partner SAP specjalizujący się w rozwiązaniu SAP Contact Center poinformowała o podpisaniu umowy i wdrożeniu SAP w Sole-Mizo, węgierskiej firmie z Grupy Bonafarm. Jest to pierwsze wdrożenie tego rozwiązania na rynku spożywczym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Projekt wdrożenia SAP dla obsługi klienta w Grupie Bonafarm obejmuje systemy SAP CRM i SAP Contact Center. Umowa została podpisana w połowie 2014 i po 6. miesiącach oba systemy zostały zintegrowane i uruchomione w centrali na Węgrzech. W kolejnych etapach wdrożeniem zostaną objęte pozostałe spółki Grupy w innych krajach. Polski zespół odpowiedzialny jest za część telekomunikacyjną, contact center i integrację z SAP CRM.

„Kontrakt został pozyskany w drodze przetargu, do którego stawaliśmy wspólnie z Hostlogic – węgierskim partnerem SAP – powiedział Piotr Pytlakowski, Prezes Comtrust.  Jest to kolejny nasz klient na Węgrzech. W 2013 roku wdrożyliśmy SAP Contact Center i zintegrowaliśmy go z SAP CRM w Hungaropharmie – hurtowni farmaceutycznej, a 3 lata temu – w EDV – Węgierskich Wodociągach.”

Coraz więcej firm, także w Polsce, decyduje się na oparcie obsługi klienta o dwa systemy SAP – CRM i contact center. Dzięki zintegrowanemu środowisku uzyskują potężne narzędzie, o rozbudowanej funkcjonalności, którego wdrożenie i utrzymanie jest kosztowo bardziej opłacalne niż infrastruktura teleinformatyczna oparta o rozwiązania różnych producentów.

Sole-Mizo to węgierska spółka działająca na rynku produktów mleczarskich, które produkowane są w 5. zakładach (4. na Węgrzech i 1. w Serbii). Jej produkty popularne są na Węgrzech oraz w krajach bałkańskich, w szczególności w Kosowie, Bośni, Macedonii i Rumunii. Zatrudnia 700 pracowników.

Spółka Comtrust została powołana w związku z wprowadzeniem do Polski SAP Contact Center w chmurze. W 2012 poszerzyła swoją ofertę o rozwiązania Collab i Jacada. Aktualnie oferta Comtrust w pełni pokrywa potrzeby rynku obsługi klienta i call center w Polsce. Firma oferuje systemy SAP – CRM i Contact Center, WMF, wideo BOK oraz rozwiązania na smartphony i unifikujące pulpit agenta.

HostLogic jest Złotym Partnerem SAP na Węgrzech. Firma jest leaderem na rynku – zakontraktowała największą liczbę nowych klientów w ciągu ostatnich 10 lat na Węgrzech ze względu na innowacyjne wdrożenia CRM, BI i ERP. Posiada wiele międzynarodowych certyfikatów SAP dla swoich usług związanych z wdrożeniami, rozwiązaniami chmurowymi, konsultingiem i środowiskiem SAP Hana.

Kontakt dla mediów:

Comtrust
Joanna Lisiecka-Pytlakowska
e-mail: joanna.pytlakowska@comtrust.pl

Hostlogic
Ms. Monika Pokornyi
tel: +36209714127 e-mail: mpokornyi@hostlogic.hu

Dowiedz się, jak klienci korzystają z naszych produktów, usług i technologii SAP. Zapraszamy do kontaktu!

6 + 7 =

ul. Powstańców Śląskich 42/12, 01-381 Warszawa

Produkty

SAP Customer Experience

SAP Field Service Management

SAP Conversational AI

SAP Intelligent Robotic Process Automation

Sinch Contact Pro

Infrastruktura VoIP

1trust Service

Usługi

Wdrożenia

Zarządzanie projektami

Integracje i pomoc techniczna

O nas

O firmie

Partnerzy i technologie

Aktualności