(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

Zespół

Zespół Comtrust to specjaliści od telekomunikacji, baz danych i systemów biznesowych. Konsultanci są certyfikowani w Laboratoriach SAP, wyspecjalizowani w rozwiązaniach SAP Contact Center, SAP CRM, SAP Cloud for Customer, SAP C4/Hana Customer Experience i sztucznej inteligencji. Zespół może pochwalić się największym doświadczeniem (od 2002 roku) wdrożeniowym w Europie systemu SAP Contact Center i integracji z systemami informatycznymi różnych dostawców.

„O sukcesie wdrożenia decydują kompetencje poszczególnych osób i współpraca całego zespołu: naszego i klienta – powiedział Piotr Pytlakowski Prezes Comtrust. Nie bez znaczenia są najwyższej klasy produkty liderów SAP czy Microsoft, które oferujemy. Jednak to nasi ludzie je wdrażają – wiedzą jakie procesy sprawdzają się w jakich organizacjach, jak wpisać oczekiwania biznesu do możliwości IT i standardów korporacyjnych. Konsultanci i menedżerowie projektów są kluczem do sukcesu naszych wdrożeń.”

Zespół Comtrust

Comtrust to stały, niezmienny od lat zespół. Wiedzę, doświadczenie oraz standardy stosowane w dużych organizacjach, zdobyte również podczas zagranicznych wdrożeń, przenoszą na  mniejsze firmy oraz adaptują do polskich warunków. Oprócz na stałe zatrudnionych pracowników, Comtrust zrzesza niezależnych konsultantów, którzy wspierają wdrożenia pod kierownictwem doświadczonych Kierowników Projektów. Wdrożenia realizowane są w krótkim czasie, cechują się wysoką jakością.

Nasz zespół:

  • specjaliści od telekomunikacji, Unified Communication (Skype dla firm), baz danych i systemów biznesowych
  • konsultanci są certyfikowani w Laboratoriach SAP, wyspecjalizowani w rozwiązaniach SAP Contact Center, SAP CRM, SAP Cloud for Customer, SAP C4/Hana Customer Experience
  • eksperci od sztucznej inteligencji (AI, BI, RPA)
  • kierownicy Projektów
  • wykwalifikowani informatycy do przygotowania autorskiego oprogramowania pod specyficzne wymagania klientów.

Zespół realizuje projekty w oparciu o metodologie Agile Scrum.

Kontakt

 • 01-381 Warszawa; ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
 • (+ 48) 22 122 19 92
ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl