(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

Comtrust partnerem SAP Customer Experience Day 2019

Serdecznie zapraszamy na konferencję SAP Customer Experience Day 2019, która poświęcona jest tematyce budowania i utrzymania wartościowych relacji, zaufania oraz lojalności klientów. Konferencja odbędzie się w dniu 30 maja 2019 roku w Warszawie.

Customer Journey krok po kroku

W tym roku program konferencji opiera się na kompletnej ścieżce zakupowej przykładowego polskiego klienta. Dowiadując się o potrzebach, poznając zwyczaje i preferencje zakupowe naszego ‘Kowalskiego’ można skonfigurować dla niego produkt i przedstawić adekwatną ofertę, zapewniając równolegle najwyższy możliwy poziom obsługi serwisowej. Budując relacje pozyskujemy lojalnego ambasadora naszej marki!

Dla Twoich klientów dzisiaj liczy się przede wszystkim tu i teraz!

Konferencja to nie tylko okazja do poznania najlepszych praktyk i wymiany doświadczeń, ale szansa na spojrzenie świeżym okiem na swoją organizacji i jej relacje z klientami. W stale zmieniającej się e-rzeczywistości, rosnące wymagania konsumentów wymagają od nas ciągłych zmian. Czy faktycznie rozumiesz je i umiesz przewidzieć oczekiwania każdego z klientów? Czy jesteś w stanie natychmiast i w odpowiedni sposób reagować na ich indywidualne potrzeby?

Customer Experience w praktyce

Podczas SAP Customer Day znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, poznasz sposób w jaki rozwiązania SAP Customer Experience wspierają wszystkie etapy współpracy z klientami oraz jak wspierają i motywują pracowników do nieustannego zapewniania im najlepszych doświadczeń.
Nie zabraknie również praktycznych przykładów wdrożeń SAP C/4 HANA u Klientów, którzy wiedzą, że Customer Experience to absolutnie kluczowy element strategii każdej firmy – niezależnie od branży.

Dołącz do nas i sprawdź jak SAP C/4 HANA pomaga sprostać wyzwaniom ery doświadczeń klienta.

Dołącz do nas!

ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl