google-site-verification=y0tGH9EQ2De6ZfKoM09J1eDIdkrWndgdO3iEQtzgHeQ

Comtrust zintegrował Jacada z SAP. Premiera pod koniec lutego w Berlinie

lut 12, 2013 | Informacje prasowe

Właśnie została zakończona pierwsza na świecie integracja contact center SAP BCM z Jacada Mobile Agent. Firma Comtrust– odpowiedzialna za ten proces, dostosowała system SAP pod kątem mobilnego IVR. Już wkrótce efekt prac konsultantów z Polski i Niemiec zostanie zaprezentowany na międzynarodowych targach Call Center World w Berlinie, które odbędą się w dniach 26-28 lutego 2013 roku.

W ramach nawiązanego pod koniec ubiegłego roku partnerstwa polska firma Comtrust i amerykańska spółka Jacada wspólnie oferują innowacyjne rozwiązania dla call center – Jacada Mobile Agent i Jacada Unified Agent Desktop. Dotychczas na polskim rynku Comtrust specjalizował się w rozwiązaniach SAP dedykowanych obsłudze klienta i jest autorem wielu udanych wdrożeń i intergracji systemów. Partnerstwo z Jacadą było naturalnym krokiem do integracji Jacada Mobile Agent z systemem contact center SAP BCM. Dzięki temu rozwiązaniu przyszli klienci otrzymują proste i szybkie w użyciu narzędzie – mobilny IVR, który pozwali tworzyć bogate w funkcjonalności aplikacje self-service. Integracja obu systemów pozwoli w bardzo prosty sposób na kontakt z infolinią za pomocą ekranu dotykowego. Przeniesienie części zadań i kontaktów na możliwość samoobsługi przez klientów pozwoli na odciążenie infolinii, skrócenie czas obsługi (AHT) i jednocześnie podnosi satysfakcję klienta. Jednym słowem – integracja pozwoli na szereg oszczędności przy jednoczesnym podwyższeniu poziomu obsługi.

Jacada Mobile Agent to doskonała platforma do projektowania interakcji z klientami, która elastycznie i dynamicznie dostosowuje się do zmian i potrzeb biznesowych. Dodatkowo interakcje zaprojektowane w tym systemie mogą być łatwo duplikowane w innych kanałach komunikacji, takich jak: strona www, telefon, chat czy nawet… media społecznościowe. W ten sposób klienci otrzymują spójną obsługę niezależnie od tego w którym miejscu rozpoczną czy zakończą kontakt.

Co bardzo istotne dla biznesu – mobilny IVR Jacady może być zintegrowany nie tylko z systemem contact center, ale również bezpośrednio z bazami danych i systemami back-end typu CRM czy ERP. Dzięki temu użytkownicy telefonów komórkowych mogą w przyszłości korzystać z funkcji samoobsługowych, np. złożyć zamówienie czy rozwiązać typowe problemy, z którymi zazwyczaj zwracali się do centrum kontaktowego.

„Na targach w Berlinie zaprezentujemy odbiorcom w jaki sposób mobilny IVR Jacady może komunikować się z dowolnym systemem contact center. Pokażemy to na bazie przeprowadzonej przez nas integracji systemu z contact center SAP. W imieniu firm Comtrust i Jacada zapraszam wszystkich, którzy chcą zapoznać się z tym rozwiązaniem na stoisko w sektorze C3A, Hall 4” – mówi Joanna Pytlakowska, dyrektor sprzedaży firmy Comtrust.

Dowiedz się, jak klienci korzystają z naszych produktów, usług i technologii SAP. Zapraszamy do kontaktu!

11 + 8 =

ul. Powstańców Śląskich 42/12, 01-381 Warszawa

Produkty

SAP Customer Experience

SAP Field Service Management

SAP Conversational AI

SAP Intelligent Robotic Process Automation

Sinch Contact Pro

Infrastruktura VoIP

1trust Service

Usługi

Wdrożenia

Zarządzanie projektami

Integracje i pomoc techniczna

O nas

O firmie

Partnerzy i technologie

Aktualności