(+ 48) 22 122 19 92    info@comtrust.pl

Dedykowane konektory CTI

Comtrust wprowadza do stałej oferty własne konektory integracyjne Telco-Biznes. Od teraz firmy posiadające SAP, Microsoft, Salesforce czy inne systemy CRM / ERP mogą skorzystać z gotowych konektorów i bezproblemowo integrować systemy z infrastrukturą telekomunikacyjną.

Konektory to łączniki pomiędzy systemami i aplikacjami. Im bardziej wysublimowana i złożona praca na systemach informatycznych, tym większe znaczenie ma niezawodny i sprawny przepływ informacji i danych pomiędzy nimi. Krytyczne są  integracje, gdzie zdarzenia i procesy przebiegają w czasie rzeczywistym, jak np. call center, ecommerce, sprzedaż detaliczna.

Konektory integracyjne dla telekomunikacji i biznesu są szczególnym przypadkiem, gdyż łączą zupełnie odmienne technologie. Muszą sprawnie i efektywnie realizować zadania w najbardziej newralgicznych punktach styku organizacji.

Takie właśnie złożone konektory stworzył Comtrust. Pozwalają one na integrację systemów biznesowych, komunikacji i baz danych. „Na bazie wieloletnich doświadczeń zdecydowaliśmy się na opracowanie własnych konektorów – powiedział Piotr Pytlakowski, CEO Comtrust. Działają niezawodnie, sprawdzone są w różnych środowiskach i technologiach, przetestowane u klientów na setkach użytkowników. Co też ważne koszt naszego konektora jest dużo niższy niż zakup odpowiednika zagranicznego producenta.”

Konektory Comtrust dostosowane są do wdrożeń on-premise oraz chmury, integrują różne systemy i terminale.

ul. Powstańców Śląskich 42 lok 12
01-381 Warszawa
(+ 48) 22 122 19 92
info@comtrust.pl
MENU
Menu