google-site-verification=y0tGH9EQ2De6ZfKoM09J1eDIdkrWndgdO3iEQtzgHeQ

Projekt „Współpraca ludzi i sztucznej inteligencji” startuje 25 lutego 2022 roku.

lut 21, 2022 | Informacje prasowe

Rozpoczynamy projekt „Współpraca ludzi i sztucznej inteligencji”. Jest to kampania edukacyjna, która ma na celu budowanie świadomości tego, jak powinny pracować zespoły złożone z ludzi i sztucznej inteligencji. Projekt łączy aspekty techniczne oraz zarządzanie procesami i zespołami.

W cyfrowym świecie wszyscy, zarówno klienci, jak i pracownicy, chcemy otrzymywać więcej przy mniejszym wysiłku. Ta kombinacja ma nam zapewnić lepsze doświadczenia. Jedną z technologii stojących za tym jest sztuczna inteligencja, odpowiednio wyuczona i zintegrowana z systemami biznesowymi.

Mówiąc o sztucznej inteligencji miejmy na myśli najbardziej zaawansowaną jej formę – która pracuje i współpracuje z ludźmi, która umożliwia integrację z systemami biznesowymi i gwarantuje bezpieczeństwo danych. Dlaczego? Tylko takie środowisko systemowe zapewni ludziom i sztucznej inteligencji dostęp do tych samych danych i umożliwi im współpracę. Organizacje zaś osiągną najlepsze wyniki, gdyż połączą potencjał ludzki z siłą sztucznej inteligencji i wzmocnią ich mocne strony – kreatywność i umiejętności społeczne jednych oraz szybkość i dostępność drugich.

Rozważasz temat AI? Wiesz, jakie systemy i jak zintegrować? Jak połączyć ludzi i AI? Co się zmienia w zarządzaniu takimi „mieszanymi” zespołami? Które procesy przenieść na AI, a które zostawić ludziom? Czy można oddać całą obsługę i sprzedaż w ręce AI? Jeżeli AI samodzielnie rozwiązuje 10% zgłoszeń to jest to dobry czy zadowalający wynik? Ile czasu potrzebuje AI, aby naprawdę wiedzieć, że umie? Jak nauczyć AI, tego, że nie umie i ma oddać sprawę człowiekowi?

Są pytania, są też wyzwania. Nikt już nie pyta „czy AI”, ale „kiedy i jak”. Dlatego – bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy interdyscyplinarnej, rozpoczynamy projekt edukacyjny. Jeżeli Twoja firma nie uczestniczy w projektach, podczas których omawiamy „Współpracę ludzi i sztucznej inteligenci” a chcielibyście zgłębić wiedzę, prosimy o kontakt z joanna.pytlakowska@comtrust.pl.

Projekt „Współpraca ludzi i sztucznej inteligencji” startuje 25 lutego 2022 roku, podczas konferencji Polskiego Instytut Biznesu. Kolejne spotkanie to SAP Utilities Day – Poznań, 3 marca 2022 roku.

Dowiedz się, jak klienci korzystają z naszych produktów, usług i technologii SAP. Zapraszamy do kontaktu!

4 + 15 =

ul. Powstańców Śląskich 42/12, 01-381 Warszawa

Produkty

SAP Customer Experience

SAP Field Service Management

SAP Conversational AI

SAP Intelligent Robotic Process Automation

Sinch Contact Pro

Infrastruktura VoIP

1trust Service

Usługi

Wdrożenia

Zarządzanie projektami

Integracje i pomoc techniczna

O nas

O firmie

Partnerzy i technologie

Aktualności